Her Yer Atölye

Sanatçı – Sanat Eğitmeni Pelin Yazar ve Multidisipliner Sanat Psikoterapisti Işık Yazar’ın hayata geçirdiği ”Her Yer Atölye” platformu, sanatın yolunu kişisel gelişim atölyelerine çeviren, bireyde ilgili konu üzerinden farkındalık sağlayan alternatif sanat eğitimi, kişisel gelişim ve eğitim atölyeleridir. ”Her Yer Atölye” platformu, gezgin bir atölyedir.

 

 1. Kurumsal Atölyeler

Sanatçı-Sanat Eğitmeni Pelin Yazar ve Multidisipliner Sanat Psikoterapisti Işık Yazar’ın hayata geçirdiği ”Her Yer Atölye” platformu, sanatın yolunu kişisel gelişim atölyelerine çeviren, bireyde ilgili konu üzerinden farkındalık sağlayan alternatif sanat eğitimi, kişisel gelişim ve eğitim atölyeleridir. ”Her Yer Atölye” platformu, gezgin bir atölyedir.

Kalabalık bir meydanda, kurumsal bir şirketin toplantı salonunda da, okullarda, dağda bayırda, hemen hemen her yerde, gerçekleştirdiğimiz atölyelerdir. Burada STATİKKALIPÇI ve GELENEKSEL öğretici bir ortamın kurulması yerine, DEĞİŞKEN ve ESNEK düzenlemelere ağırlık verilmiştir.

 

2. Atölye Tasarımı

Size özel özgür ve yaratıcı sanat eylemini gerçekleştireceğiniz bir atölye mekanı tasarlıyoruz.  Bu atölyede temel kullanılacak araç ve materyalleri sağlıyoruz. İlerleyen süreçte size destek veriyoruz.

  • Her Alana Atölye Kurulumu
  • Eğitici Eğitimi
  • Danışmanlık Hizmeti


Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda sizinle gün içerisinde iletişime geçeceğiz.
HEMEN GÖNDER
close-link